Вдень 28 червня російський безпілотник влучив в автозаправну станцію у Шевченківському районі Харкова.
За словами міського голови Ігоря Терехова, внаслідок атаки постраждала одна людина.
Попередньо, житлові будинки пошкоджень не зазнали. Інформацію про наслідки удару уточнюють.
За цю добу окупанти атакували декілька заправок на Харківщині безпілотниками.