Ворог атакував на Харківщині декілька важливих інфраструктурних об’єктів: деталі

Уночі 28 червня російські безпілотники атакували дві автозаправні станції в Наталинській громаді Харківської області.

За попередніми даними прокуратури, росіяни застосували дрони типу «Герань-2».

Після влучань на обох АЗС спалахнули пожежі. На одній із них пошкоджені п’ять автомобілів.

На іншій автозаправній станції поранення дістав 68-річний водій вантажівки. Також пошкоджені ще два транспортні засоби.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share