Це реклама
Плануючи відкривати свій бізнес у б’юті сфері, власник має звернути увагу на багато речей, що мають значення: правильно оформити підприємство, вибрати місце розташування та зробити дизайн салона краси з досвідченим спеціалістом. Оптимально складений та обдуманий дизайн салону краси – це неабиякий крок до залучення постійних клієнтів.
Щоб дизайн був дійсно крутим, варто приділити час цьому питанню. Тоді все буде в найкращому вигляді.
Дизайн салону краси економкласу: на що звернути увагу
Не завжди підприємці готові вкладати великі гроші на організацію простору. Але й з невеликими коштами можна зробити чудовий дизайн салону краси економкласу, використавши недорогі матеріали. При невеликому бюджеті для створення дизайну потрібно не забути про основні особливості облаштування простору. До них належать:
- місце для розміщення клієнтів при очікуванні;
- зручний стілець або ліжко для тих, хто обслуговується;
- місце для майстра та різні місткості, щоб зберігати інструменти для виконання роботи;
- дуже важливе правильне освітлення.
Це основні фактори для створення гарного дизайну простору та зручної обстави для клієнтів та майстрів.
Дизайн салону: стилі ремонту
На сучасному ринку будівельні магазини пропонують безліч матеріалів, щоб кожен міг проявити фантазію та зробити ремонт особливим, ексклюзивним. Дизайн салону може бути у різних варіантах, так само як і в приватному будинку чи квартирі. Є кілька найпопулярніших стилів, які користуються увагою серед власників салонів краси.
- Класика. Це витримка, поєднана з розкішшю. Пастельні відтінки, натуральні матеріали, рівні контури в інтер’єрі – це все про класичний стиль оформлення.
- Французький стиль. Ніжні кольори в меблях, матеріалах. Відрізняється французький стиль деталями (квіточки, орнаменти на меблях стінах. Все це загалом створює душевну атмосферу.
- Сучасний мінімалізм. Сірі, білі, чорні відтінки в інтер’єрі вигідно поєднані. Габаритні меблі, рівні чіткі контури – все це про сучасну версію мінімалізму.
- Хай-тек. В приміщенні зазвичай багато яскравих, таких, що пригортають погляд, елементів. Серед однотонних стін можна побачити яскраву картину, яка задає настрій простору.
Це основні варіанти оформлення приміщень, куди клієнти приходять за отриманням процедур для краси.
Дизайн маленького салону краси: цікаві ідеї
Не завжди власники бажають будувати та оформляти масштабні заклади для отримання послуг для душі та тіла. Саме тому дизайн маленького салону краси –не менш актуальне питання. Варто продумати все до дрібниць, а в цьому допоможе досвідчений дизайнер. Разом з експертом з організації простору потрібно вирішити, якого стилю, розміру та на який бюджет потрібно організувати приміщення.
Маленький салон краси потребує уваги. Адже в невеликому просторі треба вмістити все, що потрібно. Обов’язково має бути:
- місце для клієнта;
- простір для майстра;
- шафа або ніші для зберігання робочих інструментів та матеріалів;
- зона для очікування.
Кожну з точок можна відокремити одну від одної перегородкою, полицями. Це зробить приміщення зручним та затишним для кожного відвідувача.
Дизайни студії краси: на що звернути увагу, обираючи спеціалістів
Плануючи співпрацювати з людиною, що тямить у плануванні простору, слід бути уважним. На сучасному ринку пропозицій є багато варіантів, але треба обрати найкращій. Досвідчені спеціалісти мають ряд переваг:
- великий досвід;
- швидкість роботи;
- професіоналізм у своїй справі;
- приємну цінову політику на послугу дизайну студії краси чи невеликого приміщення.
Ці плюси вказують на те, що варто співпрацювати саме з професіоналами. Замовляйте якісний дизайн інтер’єру від NSDGroup, компанія має в штаті справжніх знавців своєї справи.