Загинула жінка, шестеро постраждали: наслідки обстрілів Харківщини

Доба на Харківщині не минула без постраждалих через російські обстріли.

Цієї ночі БпЛА атакували дві автозаправні станції (АЗС) у Солоницівській громаді. На території однієї з них виникла пожежа. Унаслідок удару пошкоджена будівля та десять одиниць техніки. На іншій АЗС пошкоджена будівля, повідомила ДСНС Харківщини. 

Учора вдень росіяни вдарили по Ізюму. На місці загинула 79-річна жінка. Ще троє людей постраждали. Вибух пошкодив багатоквартирні будинки та автівки, зазначила поліція області.

У Губарівці через влучання БпЛА постраждали двоє чоловіків. Пошкоджені автомобілі. 

У Шестаковому ворожий дрон поцілив у авто. У машині перебував 44-річний водій. Його з травмами відвезли до лікарні.

Також під атакою перебували АЗС у Дергачівській громаді. Сталися пожежі. 

У Боровій та Великобурлуцькій громаді вибухи пошкодили приватні домоволодіння. 

У Шевченківському районі Харкова російський FPV-дрон поцілив у магазин на території АЗС. Горів утеплювач, рятувальники швидко загасили займання.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share