Ситуація на фронті та обстріли
Інформації про Харків, Харківську область та Слобожанщину немає в ранковій оперативній інформації Генштабу ЗСУ від 3 жовтня. Це відбулося вперше з початку повномасштабної війни, яку розпочала росія проти України.
Загалом за інформацією Генштабу, за минулу добу росіяни завдали 11 ракетних та 10 авіаційних ударів, здійснили понад 65 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Від ударів противника постраждало більш як 35 населених пунктів.
Своєю чергою підрозділи Сил оборони України відбили атаки противника в районах населених пунктів Зайцеве, Бахмутське, Бахмут, Одрадівка, Виїмка, Спірне, Невельське та Первомайське.
Минулої доби ворог продовжував обстріли мирного населення Куп’янського, Харківського, Чугуївського та Ізюмського районів Харківської області, повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
«За інформацією обласного Центру екстреної медичної допомоги, з пораненнями отриманими внаслідок російських обстрілів за добу госпіталізовано двох цивільних в Чугуївському та Куп’янському районах. В Ізюмському районі неподалік Балаклії на міні підірвався автомобіль екстреної медичної допомоги. На жаль, 60-річний водій загинув. 23-річний фельдшер отримав поранення. Крім того, в Харківському районі на міні підірвався та отримав поранення 36-річний чоловік», — зазначив Синєгубов.
За його словами, на лінії зіткнення тривають бойові дії. Українські військові працюють над тим, щоб повністю звільнити Харківську область від російських окупантів.
Піротехнічними підрозділами ДСНС протягом доби вилучено та знешкоджено 569 вибухонебезпечних предмета
«Одним із головних напрямків підтримки життєзабезпечення населення на деокупованих територіях є забезпечення людей питною та технічною водою. З цією метою рятувальники з міст Балаклія, Куп’янська та Ізюма підвозили цистернами воду мешканцям відповідних громад. Загалом люди отримали біля 33,5 тонн води, з яких 10 тонн питної», — йдеться в повідомленні пресслужби ДСНС.
Також в Ізюмі на газорозподільчій станції рятувальники розбирали завали, завдяки чому вдалося забезпечити доступ до спеціального обладнання. На горі Кременець (телевежа) провели роботи з розбору завалів.