Ветеран війни з Харкова завоював чемпіонський пояс з боксу

Харків’янин В’ячеслав «Білка» Кутʼїн став чемпіоном України з боксу серед ветеранів бойових дій. Титульний поєдинок відбувся 20 червня в Ірпені під час другого турніру Української ліги боксу ветеранів бойових дій. У головному бою вечора Кутʼїн переміг суперника Олексія «Гіжи» Колісніченка та завоював чемпіонський пояс, повідомляє Українська ліга боксу ветеранів бойових дій.

Особливість цієї перемоги — у її історії. Ще рік тому В’ячеслав перебував у російському полоні. Захисник потрапив у неволю під час бойових дій, провів там понад рік, зазнав важкого поранення та втратив обидві ноги. Після звільнення він пройшов лікування й реабілітацію, а у травні 2025 року повернувся до Харкова. Тоді на вокзалі його зустрічали рідні, друзі та родини військовополонених.

Після повернення до мирного життя ветеран активно займається спортом як частиною відновлення. Участь у турнірі в Ірпені стала ще одним доказом того, що адаптивний спорт допомагає ветеранам повертатися до активного життя після поранень і полону.

Турнір Української ліги боксу ветеранів бойових дій проводиться за участю військовослужбовців та ветеранів, які боронили Україну та нині проходять реабілітацію. Саме бій В’ячеслава Кутʼїна за чемпіонський титул став головною подією вечора.

Для харків’янина цей пояс став не лише спортивною нагородою, а й символом повернення до життя після одного з найважчих випробувань, які може пережити людина.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share