Українські шпажистки вибороли «бронзу» на Кубку світу

Збірна України посіла третє місце на Кубку світу з фехтування на шпагах у канадському Ванкувері.

Про це повідомила Національна федерація фехтування України.

Бронзові призерки — Олена Кривицька, Джоан Фейбі Бежура, Влада Харькова та Інна Бровко. Українки стартували в 1/8 з перемоги над командою з Ізраїлю. Далі вони обійшли італійську збірну. Переможним для нашої збірної став поєдинок Олени Кривицької проти дворазової чемпіонки світу Росселли Ф’ямінго: українка завдала суперниці 17 уколів, а італійська шпажистка — лише вісім.

За вихід у фінал українські фехтувальниці боролися з американками, але з підсумковим рахунком 45:43 поступилися суперницям.

За третє місце на п’єдесталі українки сперечалися зі збірною Республіки Корея та з розривом в один бал (37:36) вибороли «бронзу».