На Харківщині та ще у восьми областях побудують систему блокування трансляції програм ворожих теле- та радіоканалів на прикордонних територіях. Про це повідомляє Державна служба спецзв’язку.
«Реалізація проєкту дасть можливість витіснити «русскій мір» з інформаційного простору України. Вплив російської пропаганди на українське населення буде зменшено, а рівень інформаційної безпеки України – зросте», — зазначили у відомстві.
На реалізацію програми виділять 152 мільйони гривень
Вам також може сподобатися
Харківські підприємці отримають фінансову допомогу на період карантину
авторВіталіна Морозова
2 Липня, 2020
Бабак Тимко понад шість місяців перебував в окупації на Харківщині
авторАнна М‘ясникова
26 Вересня, 2022