Правоохоронці заочно оголосили про підозру у держзраді жінці, що під час окупації Куп’янська очолила «міграційну службу» росіян і опікувалась видачею російських паспортів місцевим жителям.
Ще одна жителька Куп’янська стала виконуючою обов’язки заступника начальника так званого «управління Пенсійного фонду Харківської області» і організовувала виплату пенсій в російських рублях. Їй заочно оголосили про підозру у колабораційній діяльності.
Вам також може сподобатися
У Харківській міськраді хочуть заборонити Марш єдності: які причини
авторАнна М’ясникова
2 Лютого, 2022
Евакуація сімей з дітьми з небезпечних районів Куп’янщини завершена, — Синєгубов
авторАнна М’ясникова
29 Листопада, 2023