Екіпаж патрульної поліції, який прибув на місце теракту в Києві 18 квітня, підозрюють у службовій недбалості.
Правоохоронці переглянули відео з бодікамер та місця, де стрілець поранив перехожих. За словами генпрокурора Руслана Кравченка, під час повторних вистрілів патрульні не застосували табельну зброю і побігли з місця події.
Поліцейським може загрожувати до восьми років увʼязнення, штраф та позбавлення права обіймати певні посади на строк до трьох років.
Під час теракту 18 квітня у Києві смертельні вогнепальні поранення отримали шестеро людей. Стрільця ліквідували на місці. Сьогодні у лікарні від отриманих поранень помер ще один чоловік. Кількість вбитих зросла до семи людей.