Вдень 8 травня росія обстріляла спортивний майданчик біля школи у Харкові. Постраждали троє хлопців 13, 14 і 15 років, які грали у футбол, чоловік 55 років та жінка 80 років.
Сигнал повітряної тривоги не лунав ані до удару, ані після нього.
«Є вірогідність ракети, яка рухалася на наднизьких висотах, відповідно, її не було видно на радарах протиповітряної оборони», — завив речник Харківської облпрокуратури Дмитро Чубенко
Вам також може сподобатися
«Про карантин і війну»: як плакат харківського художника став маркою
авторАнна М'ясникова
6 Червня, 2020