Як повідомив голова ОВА Олег Синєгубов, у регіоні спільно з Міноборони та Генштабом працюють над тим, щоб сигнал повітряної тривоги можна було вмикати на окремій частині Харківщини, де є реальна загроза обстрілів.
«Працюємо з Міноборони та Генштабом України над тим, щоб повітряні тривоги були більш точними та відповідали реальним загрозам. Це дозволить, в тому числі відновити роботу бізнесів, які мають іноземних власників», — зазначив Олег Синєгубов.
Вам також може сподобатися
Викрито колаборантів, які допомагали окупантам на Харківщині
авторМарина Ніколаєва
27 Лютого, 2023
Очне навчання у школах: що робити, якщо лунає повітряна тривога
авторВіктор Пічугін
2 Серпня, 2022