Правоохоронці повідомили про підозру директору підприємства та депутату Богодухівської міської ради, якого підозрюють у привласненні обладнання комунального підприємства вартістю понад 14,7 мільйона гривень.
За даними слідства, йдеться про обладнання, закуплене у межах проєкту реконструкції очисних споруд у Валках. У 2018 році комунальне підприємство уклало договір із підрядником на виконання робіт загальною вартістю 32,5 мільйона гривень. Проєкт фінансували коштом обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.
Після початку повномасштабного вторгнення обладнання передали підприємству-підряднику на відповідальне зберігання. Згодом його представники заявили, що майно нібито було знищене внаслідок російських обстрілів.
Втім, під час слідства правоохоронці встановили, що обладнання не було знищене. За їхніми даними, воно перебувало за місцем проживання директора товариства.
Слідчі вважають, що після отримання майна на відповідальне зберігання посадовець привласнив його. Збитки комунальному підприємству оцінили у понад 14,79 мільйона гривень.
47-річному жителю Богодухівського району повідомили про підозру у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах. Санкція статті передбачає від семи до дванадцяти років позбавлення волі.