Харківські боксери зайняли призові місця на чемпіонаті світу

На молодіжному чемпіонаті світу з боксу, який пройшов в польському місті Кельце, харківські спортсмени виграли срібну і бронзову медалі.

Ілля Тогобицький посів друге місце у ваговій категорії до 75 кілограмів. На шляху до фіналу боксер переміг суперників з Вірменії, Німеччини й Бразилії. А в фіналі поступився росіянину Михайлу Усову.

Бронзу в категорії до 52 кілограм отримав Руслан Цікало. Харків’янин виграв у боксерів з Італії, Молдови та Киргизстану. Але в півфіналі поступився чемпіону світу з Узбекистану Шахзоду Музафарову.

Українська збірна виграла одну золоту, три срібні та дві бронзові медалі. Чемпіоном світу став одеський боксер Юрій Захарєєв. Він переміг у ваговій категорії до 69 кілограмів.