Харківська важкоатлетка стала призеркою чемпіонату Європи

Світлана Самуляк здобула три медалі та в результаті посіла друге місце на змаганнях 15 лютого.

Важкоатлетка виборола «золото», піднявши в ривку 101 кілограм, та «бронзу», подужавши вагу 118 кілограмів у поштовху. У підсумку двоборства та з результатом у 219 піднятих кілограмів харків‘янка посіла друге місце на чемпіонаті Європи. Про це повідомляє Харківська ОВА.

Світлана виступала у ваговій категорії до 64 кілограмів. Перевершити її результат змогла інша українка Ганна Давидова з Вінницької області. Вона в сумі підняла вагу на кілограм більше.

Чемпіонат Європи з важкої атлетики триває з 12 до 20 лютого в Болгарії. Абсолютною чемпіонкою змагань у ваговій категорії до 59 кілограмів стала спортсменка з Харківщини Каміла Конотоп. Ще одну нагороду Харківщині приніс Петро Заліпський. Він здобув «срібло», піднявши в ривку вагу 126 кілограмів.