міноборони росії повідомило про нібито знищені у Харкові дві пускові установки, що стояли в заводі «Українські енергетичні машини». Як доказ цього, росіяни наводять відео, на якому літальний апарат влітає в вікно другого поверху невідомої будівлі.
При цьому окупанти дійсно обстрілювали Харків вночі і зранку 1 серпня, але не з безпілотників, а з артилерії і уразили не завод а зупинку громадського транспорту. До того ж помістити HIMARS на другий поверх заводу було б неможливо.
Читайте також
Затримали неповнолітнього, який хотів продавати «трофейну» російську зброю
авторВероніка Лисенко
2 Червня, 2026
Сили оборони уразили низку нафтопереробних об’єктів росії
авторВероніка Лисенко
2 Червня, 2026