Правоохоронці підозрюють, що депутат Харківської районної ради, депутатка Харківської міськради та колишня керівниця апарату Харківської обласної військової адміністрації допомагали чоловікам незаконно виїхати за кордон.
Депутат Харківської райради від власної благодійної організації відправляв запити до ХОВА із проханням надати дозвіл на виїзд за кордон псевдоволонтерів. Обладміністрація надавала необхідні документи, чоловіків вносили до системи «Шлях» і вони виїжджали за кордон
«Слідством встановлено 19 «волонтерів», які протягом 2022-2023 років, перетнули кордон та до цього часу не повернулися в Україну. Вартість таких послуг складала близько 60 000 гривень», — заявили в Офісі Генпрокурора.
Учасникам групи оголосили про підозру у організації незаконного переправлення людей через державний кордон України.
Вам також може сподобатися
Міністр культури заявив про призупинення реорганізації Довженко-Центру
авторАнна М'ясникова
15 Листопада, 2022
Війна. Головне по ситуації у Харківській області станом на ранок 8 квітня
авторВіктор Пічугін
8 Квітня, 2022
В Офісу Генпрокурора — новий керівник. Що про нього відомо
авторСофія Рогожина
6 Березня, 2020