У Харкові експроректору одного з університетів повідомили про підозру через незаконне використання приміщень гуртожитку. За даними прокуратури, через це державі завдали близько 1,3 мільйона гривень збитків.
Слідство встановило, що регіональне відділення Фонду держмайна передало підприємцям в оренду кімнати в університетському гуртожитку. Згодом договір припинили через борги за оренду.
Попри це, тодішній проректор з адміністративно-господарської роботи не домігся звільнення приміщень. За даними слідства, він сприяв тому, щоб бізнес і далі працював там за усною домовленістю. Підприємцям також незаконно надали ще 13 кімнат гуртожитку.
У цих приміщеннях без оформлених документів та сплати оренди працювали їдальня і заклад із продажу бургерів та піци формату take away.
Експроректору повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам. Нині він цю посаду не обіймає.