Docudays UA відбудеться онлайн

Кінофестиваль Docudays UA пройде з 24 квітня до 3 травня включно у форматі 45 онлайн-трансляцій.

Щовечора на глядачів чекатиме нова серія «Села» від французької режисерки Клер Сімон, а також понад 50 стрічок у безкоштовному доступі до 10 травня на платформі DOCU/SPACE.

“Ми хочемо підтримати наших глядачів та глядачок, тож усі фестивальні кінопокази та онлайн-трансляції будуть безкоштовними. За можливості, можна сплатити за перегляд довільну суму або зробити благодійний внесок на сайті фестивалю. Тож під час карантину ми пропонуємо вам прожити новий, абсолютно непересічний досвід віртуальних відвідин Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини”, – заявили організатори заходу.

Фестиваль матиме три основні компоненти:

Публічні онлайн-трансляції правозахисних дискусій програми RIGHTS NOW!, лекцій та зустрічей DOCU/КЛАС, а також розмов про життя і про кіно з режисерами/-ками фестивальних стрічок та кінокритиками/-инями.

Віртуальний кінотеатр DOCU/SPACE, де ви зможете переглянути понад 50 фестивальних стрічок з конкурсних та позаконкурсних програм, більшість з яких будуть доступні з 24 квітня до 10 травня.

Ексклюзивні онлайн-події для власників/-ць індустрійних акредитацій DOCU/ПРО. Cеред них: Ukrainian Doc Preview презентація актуальних українських документальних фільмів на стадії виробництва перед фахівцями/-чинями кіноіндустрії, втілена у партнерстві з Українським інститутом, а також Meet Professionals цикл онлайн-зустрічей з міжнародними експерт(к)ами документального кіно.

Вікторія Лещенко, програмна директорка Docudays UA, зазначає: «Звісно, жодна віртуальна подія не замінить фізичну. І почуття режисерів, коли фільми не потрапляють на екрани кінотеатрів, ми добре розуміємо. Надзвичайно вдячні, що в цей бентежний час усі режисери й режисерки, а також партнери з великою прихильністю поставилися до такої ідеї. Цей фестиваль – наш акт солідарності зі світовою культурною спільнотою та спосіб підтримати наших глядачів і глядачок під час кризи. Він дозволить перезавантажитися і зберегти зв’язок зі світом за умов глобальної ізоляції».

Також глядачі та глядачки зможуть зареєструватися до дистанційного спілкування з «книгами» в Живій бібліотеці. А підліткам з різних куточків України ми запропонуємо участь в Онлайн-студії документального кіно, де під менторством документальних режисерів/-ок вони створюватимуть у DOCU/ТАБОРІ власні документальні стрічки про життя на карантині.

Читайте також

Total
0
Share