Діячі з Харківщини отримали високі нагороди

Президент України відзначив державними нагородами та почесними званнями низку науковців, театраліві чиновників з Харківщини.

Орденом Богдана Хмельницького ІІ ступеня нагородили начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

Орден княгині Ольги І ступеня отримала заступниця начальника Харківської ОВА Віта Ковальська. Орденом княгині Ольги І ступеня також нагородили начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву.

Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначили професора Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Віля Бакірова та головного інженера регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Романа Прокоп’єва.

Почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» присвоїли викладачу Харківського національного університету мистецтв імені Івана Котляревського Артему Вусику.

Звання «Заслужений діяч науки і техніки України» отримали ректор Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди Юрій Бойчук та ректор Українського державного університету залізничного транспорту Сергій Панченко.

Художник Нікіта Тітов став отримав звання заслуженого.

Звання «Заслужений економіст України» присвоїли раднику ДП «Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» Володимиру Величку.

Звання «Заслужений лікар України» отримали директорка Дергачівської центральної районної лікарні Світлана Бережна та лікарка міської багатопрофільної лікарні №18 Харкова Марина Курінна.

Звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли завідувачу лабораторії Харківського національного університету внутрішніх справ Костянтину Бугайчуку та завідувачці кафедри Державного біотехнологічного університету Вікторії Гросул.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share