Через ремонт доріг у Харкові держава втратила понад мільйон гривень

Колишній головній спеціалістці одного з управлінь Харківської міської ради повідомили про підозру у службовій недбалості. За версією слідства, через неналежний технічний нагляд під час ремонту внутрішньоквартальних доріг і тротуарів у Харкові державі завдали збитків на понад мільйон гривень.

За даними поліції, жінка, яка мала кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду, повинна була контролювати якість та обсяги ремонтних робіт. Однак упродовж квітня—листопада 2021 року вона не забезпечила належний нагляд та підписала акти виконаних робіт із недостовірними відомостями.

Слідство встановило, що фактичні обсяги та вартість ремонту не відповідали зазначеним у документах. Це підтвердили дослідження фізико-механічних властивостей дорожніх сумішей.

За оцінкою правоохоронців, збитки державі становлять 1 045 337 гривень.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share