160 оборонців повернулися на українські землі

Україна та росія вчергове обмінялися полоненими. З ворожого полону на українські землі повернулися 160 оборонців.

Серед звільнених: військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, нацгвардійці та прикордонники.

Вони захищали Україну на «Азовсталі» в Маріуполі й на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському, Чернігівському та Сумському напрямках.

Зокрема, повернулося 115 оборонців Маріуполя. Повернули 58 офіцерів, окрім солдатів і сержантів.

Оновлено 16:35. З російського полону повернулися шестеро захисників із Харківського напрямку, а також: 115 із Маріупольського, 18 із Донецького, 13 із Луганського, троє із Запорізького, двоє з Київського, двоє з Чернігівського й один із Сумського. Усі вони потрапили в полон у 2022 році.

Наймолодшому звільненому Захиснику було 26 років, а найстаршому – 66.

76-й обмін від березня 2022 року пройшов під керівництвом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Попередній —  був 5 червня, а до цього 15 травня — він став першим етапом обміну в межах домовленостей «1000 на 1000», досягнутих за посередництва США. Також 18 червня до України повернули тіла 522 загиблих захисників — від початку 2026 року. Це п’ятий відомий масштабний репатріаційний захід.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share