Оренда непридатних будівель: експосадовцю повідомили про підозру

Експосадовець Харківської міської ради орендував будівлі, які експерти вважали непридатними для життя.

Йдеться про, дві нежитлові будівлі у Шевченківському районі Харкова. У березні 2022 року росія їх обстріляла, пізніше їх описали, як аварійні й непридатні для життя.

На початку 2023 року посадовець орендував будинки в приватного товариства, знаючи про їх стан. Далі, підозрюваний підписав документи, щодо оренди й перерахував гроші — 400 тисяч гривень.

Справу розслідують. Чоловіку загрожує до восьми років увʼязнення.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share