Експосадовець Харківської міської ради орендував будівлі, які експерти вважали непридатними для життя.
Йдеться про, дві нежитлові будівлі у Шевченківському районі Харкова. У березні 2022 року росія їх обстріляла, пізніше їх описали, як аварійні й непридатні для життя.
На початку 2023 року посадовець орендував будинки в приватного товариства, знаючи про їх стан. Далі, підозрюваний підписав документи, щодо оренди й перерахував гроші — 400 тисяч гривень.
Справу розслідують. Чоловіку загрожує до восьми років увʼязнення.

