Росіяни посилили штурми на Куп’янському напрямку

Сьогодні російські війська здійснили п’ять атак на Куп’янському напрямку. Ще п’ять штурмів окупанти провели на Південно-Слобожанському напрямку.

Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

За даними військових, на Куп’янському напрямку росіяни п’ять разів намагалися прорвати українську оборону в районі Піщаного та у напрямку Куп’янська-Вузлового, Ківшарівки й Новоплатонівки.

На Південно-Слобожанському напрямку бої точилися поблизу Стариці, Вільчі та у напрямку Козачої Лопані, Ізбицького і Чайківки. Одне бойове зіткнення станом на 16:00, коли звітував Генштаб, ще тривало.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share