Неякісна перевірка ремонту будівлі в Харкові: три мільйони гривень збитків

Підозрюють експосадовицю — інженерку з технічного нагляду Харківської міськради, яка неякісно проконтролювала ремонт будинку на Салтівці. Це принесло майже три мільйони гривень збитків.

У грудні 2023 року управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту житлового-комунального господарства підписали договір, щодо відновлення зруйнованого ворожими атаками багатоквартирного будинку на вулиці Бучми в Харкові. Фінансувався ремонт з державної грошової допомоги на ліквідацію наслідків збройної агресії росії.

По завершенню ремонту, підрядник у відомостях вказав вищі обсяги утеплення технічного поверху мінеральною ватою й використав додаткові коефіцієнти.

Посадовиця підписала документ, не перевіривши точність відомостей. Це вкрало в Харкова майже три мільйони гривень. Ця сума — різниця між реальною вартістю й тою, що в документах.

Прокуратура розслідує справу.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share