Прокуратура підозрює трьох людей у махінаціях від сплати податків: вкрали 244 мільйона

Прокуратура повідомляє, що пʼять підприємств, разом із власником великої дорожньої-будівельної компанії, упродовж 2020-2023 років оформлювали закупівлю, нібито бітуму, щебеню та інших будівельних матеріалів більше ніж на один мільярд гривень. Вони ухилялися від сплати податків.

Постачальники, на папері, продавали матеріали для ремонту доріг, проте насправді торгували їжею, взуттям, шинами й арматурою.

Так вони формували податок на додану вартість й значно зменшували суму податку. У держави вони вкрали 243,8 мільйона гривень.

Ці ж підприємства, разом із дорожньо-будівельною компанією вкрали ще 4,3 мільярда гривень, змішуючи реальні постачання з не справжніми.

Податкові перевірки й судові експертизи підтвердили махінації. Нині, одному керівнику підприємств повідомили про підозру. Знайшли ще дві людини, що винні у злочині, проте вони перебувають закордоном. Прокуратура намагається притягнути їх до відповідальності.

Ставайте частиною спільноти «Накипіло» —підтримайте своє медіа

Читайте також

Total
0
Share