День музики повернувся до Харкова. 21 червня місто суголосно з усім світом говорив мовою музики. На міських локаціях звучали джаз, інді, акустика та інші жанри. П’ять майданчиків, десятки музикантів — і сотні людей, які обрали провести День музики разом.
Харківці слухали, співали, танцювали, донатили на збори для військових, зустрічали знайомих і відкривали нових виконавців.
Ділимося атмосферними світлинами з виступів у EVOhub, літньому дворику «Трипіччя» та гастролокації «7йсклад».
Серед музикантів — оркестр ХАІ, гурт Fever°, Соня Хедекель, гурт «Зарисовка», дует Ані Коваленко й Марії Квітми, Okazia, Беня Стюарт, KH8, Ілля Васильєв. Вечір у дворику «Трипіччя» закінчився виступом військовослужбовця, музиканта Олега Каданова та волонтера, музиканта Стаса Конанова.





















