Ситуація з обстрілами на Харківщині зранку 8 січня
Російські війська ударили з авіації по Синьківці, Петропавлівці та Берестовому Харківської області, йдеться в ранковому зведенні Генштабу.
На Куп’янському напрямку українські військові відбили дві атаки росіян у районах Синьківки та Іванівки. На Слобожанському напрямку ситуація стала.
Обстріли Харкова та області
З 7 січня росіяни б’ють ракетами по Харкову. Після 22-ї години у місті пролунало декілька потужних вибухів. Як повідомив мер Харкова Ігор Терехов, прильот був поряд із приватними житловими будинками. Обійшлося без руйнувань і постраждалих.
Наступного дня близько сьомої ранку окупанти знову завдали щонайменше чотири удари по місту. Зафіксовано влучання у промислові об’єкти, там спалахнула пожежа. Постраждала жінка 53-років, вона у легкому стані.
За даними очільника Харківської облвійськадміністрації Олега Синєгубова, росіяни поцілили по приватному будинку у Змієві. Під завалами опинилися троє: чоловіки 90 та 60 років, їх вдалося витягнути. Жінка залишається під завалами.
На жаль, вночі у лікарні помер один із поранених унаслідок обстрілу Харкова, який стався 2 січня, — 56-річний чоловік, тривалий час він перебував у важкому стані.
Протягом доби ворог багаторазово обстрілював Вовчанськ. Пошкоджено шість будинків, два виробничі цехи, автомобілі. Вдень загарбники поцілили по селах Липці, Глибоке, Слобожанське. Там пошкоджено приватний склад.
У селі Сенькове на Куп’янщині поранено 17-річного підлітка, у Нечволодівці загинув 50-річний чоловік. Пошкоджено приватний будинок.
У Веселому та Олександрівці пошкоджено приватні домівки.
Уночі ворог завдав удару по селищу Вільча Чугуївського району. Пошкоджено геріатричний пансіонат. Без постраждалих.
У селищі Великий Бурлук пошкоджено лікарню, господарчі будівлі, складські приміщення приватних підприємств, будинок культури. В одному зі складських приміщень агропідприємства сталася пожежа на площі приблизно 1 200 квадратних метрів.
Центр крові запрошує донорів
Харківський центр крові вкотре перебуває у стані дефіциту. Співробітники запрошують донаторів усіх груп і наголошують: у прифронтовому місті майже завжди не вистачає донорської крові, і виною тому – країна-терорист.
У Харкові та області є 10 адрес, де можна здати кров.
Напередодні донації необхідно декілька днів обмежити себе у споживанні жирної та гострої їжі та виключити алкоголь.
Нещодавно донорський пункт відкрився також у центрі Харкова.
«Це все рідні вулиці»: як оговтується Харків після обстрілу 31 грудня