Українські гімназист здобули три медалі на Кубку світу

У місті Доха в катарі триває Кубок світу зі спортивної гімнастики. Другий день фіналів змагань приніс українським спортсменам одну золоту та дві срібні медалі.

Ілля Ковтун став найкращим у вправах на брусах. Вдало виконавши свою комбінацію вправ, спортсмен обійшов на 0, 033 бали срібного призера з Філіппін.

15-річна українка Анна Лащевська здобула «срібло» у змаганнях на колоді. Це її друга нагорода на цьому Кубку світу. Раніше гімнастка стала найкращою у вправах на брусах.

Для Анни — це дебютний дорослий сезон. У 2022 році вона стала чемпіонкою Європи серед юніорів у вправах на колоді.

Ще один срібний призер — Ігор Радівілов. З результатом 14,899 українець обійшов філіппінського гімназиста (14,883) та поступився вірменському спортсмену (15, 083).