Тхеквондісти з Харківської області вибороли три медалі на юніорському чемпіонаті Європи

Змагання проходили 12–15 листопада в місті Сараєво (Боснія і Герцеговина).

На чемпіонаті Європи з тхеквондо ВТФ серед юніорів спортсмени з Харківської області завоювали одну срібну та дві бронзові медалі.

Дар’я Костеневич посіла друге місце у ваговій категорії до 55 кілограмів. Вона провела п’ять поєдинків, залишивши позаду суперниць із Азербайджану, Литви, Ізраїлю та Хорватії. У фіналі спортсменка поступилася чинній чемпіонці Європи U-21 Лаурі Родрігес з Іспанії.

Бронзові медалі вибороли брати Андрій та Олександр Чумаченки, вони змагалися у ваговій категорії до 73 кілограмів. На шляху до бронзи Олександр здолав тхеквондистів із Сербії, Фінляндії та Росії, але у півфіналі поступився іспанському спортсмену. Андрій переміг суперників із Голландії, Польщі та Росії, але програв сербському тхеквондисту.

Загалом на цьому чемпіонаті збірна України завоювала три срібні та чотири бронзові медалі.