Тест: чи зможете ви розрізнити емоції тварин?

Маємо для вас новину: ваша кицька вас не ненавидить. Але і не любить. Тварини «читають» наші емоції і адаптують до них свою поведінку. Втім це лише спосіб спілкування з нами, яку ми приймаємо за любов, радість тощо. Вчені заспокоюють, що в тварин емоції все ж є. Ми ніколи не зможемо оцінити почуття гумору своєї кішки, проте зрозуміти, що вона хоче сказати — можливо.

Ви вивели кота на довгоочікувану (для вас) прогулянку на двір. Ваш улюбленець занявчав на всю вулицю. Для чого?

Правильно! Неправильно!

Коти нявкають для привернення уваги людини. У дикій природі вони видають звуки лише під час спарювання. Нявчання не є головним способом комунікації.

Оберіть правильне твердження.

Правильно! Неправильно!

Коти та собаки — зразок для буддійських монахів. Тварини сприймають лише «зараз», натомість людина — єдина вивчена істота, яка комплексно розуміє час. Тварини «нудьгувати» не вміють.

Ви прийшли в зоопарк подивитися на мавп. Вони почали кидати у вас фекаліями. Як ви зрозумієте меседж?

Правильно! Неправильно!

Доведено: сміються не лише люди. Дельфіни хихочуть під час ігор, миші, коли їх лоскочуть, а мавпи — коли жбурляють у людей фекаліями.

Яка тварина з перерахованих має найбільший спектр емоцій?

Правильно! Неправильно!

Емоції — соціальне явище. Що більше тварина звикла комунікувати та жити в зграї, то яскравіше їй необхідно висловлювати емоції. Коти достатньо сильні та незалежні, щоб ластитися та вбивати з однаковим виразом морди.

Чи розуміють собаки, коли ми говоримо до них?

Правильно! Неправильно!

Експеримент в Сассекському університеті довів, що собаки розуміють інтонацію сказаного та сенс деяких слів. Цей висновок вчені зробили, проаналізувавши, які області мозку вони використовують для розуміння різних звуків. До речі, людські емоції собаки також зчитують. Погано, але вони стараються.

Що думає кіт, коли бачить нас у страшній масці в Інстаграмі?

Правильно! Неправильно!

Коти вони бачать віддзеркалення, як продовження світу, а себе — як іншого красеня кота. Традиційній тест на самовизначення, який вчені проводять для тварин, котики систематично провалюють. На таких відео вони лише звертаються до своїх господарів, сподіваюсь дізнатися хоча би в них, що відбувається на екрані.

Хвостом до вас, вухами вперед. Що відчуває кішка?

Правильно! Неправильно!

В останньому експерименті про емоції кішок взяло понад 6000 людей: з них лише 13% могли на достатньому рівні розуміти міміку тварин. Серед них ветеринари та жінки.

На якому зображенні кіт переживає негативні емоції, на якому позитивні?

Правильно! Неправильно!

Доведена користь відео з котиками: наймасштабніший експеримент провели на основі контенту YouTube. На першому зображенні кішка на прийомі ветеринара, на другому — очікує смаколик.

Тест: чи зможете ви розрізнити емоції тварин?
Щоб думати, як тварина, треба думати, як тварина
Не маємо жодних сумнівів, що ви добре піклуєтеся про свою кішку/песика/видру тощо. Ви розумієте тварин, а вони — вас.
Homo-Delfinius!
Дельфіни розуміють достатньо людських емоцій, щоб навчатися та співпрацювати з нами. Так-от, ви — дельфін серед людей, який розуміє мову тварин.
Ви — собака.
Щодня ви вивчаєте нові емоції. Найважливіше — не перемога, а здатність ефективно навчатися.
Ви — кіт
Розумієте достатньо емоцій іншого біологічного виду, щоб задовольнити свої потреби. Варто докласти трохи зусиль та ви також зможете бути корисними!

Необычные места Харькова: тест

Понравился тест? Пройдите еще один — на знание необычных мест Харькова.

Читайте також

Total
0
Share