Статистика COVID-19: що відомо про померлих та хворих у Харківській області

Усього зафіксовано 196 випадків інфікування коронавірусом. За останню добу кількість пацієнтів збільшилася на 49 осіб, померли ще двоє людей.

Що відомо про двох померлих?

В Обласній інфекційній лікарні померли двоє харків’ян із коронавірусом: один віком 37 років, інший — 68 років. В обох були супутні захворювання, зокрема токсичний гепатит.

Пацієнти поступили в критичному стані, у лікарні перебували менше доби. За життя у них взяли біоматеріали для тестування. 26 квітня результати досліджень підтвердили в обох чоловіків СOVID-19. Про це виконуюча обов’язки головного санлікаря області Любов Махота сказала «Суспільному».

«Уже пройшов інкубаційній період з того часу, коли масово повертайся з-за кордону. Зараз більше контактних виявляється, уже через місцеві шляхи передачі», — прокоментувала Махота питання про джерело інфікування.

Де є нові випадки зараження?

За даними Обласного лабцентру, захворіли мешканці Харкова (30 осіб), Зміївського (16), Лозівського (2) та Богодухівського (1) районів. Наймолодшій пацієнтці — два роки. Дівчинка перебуває під наглядом педіатра окремо від матері (у неї теж підтвердили коронавірус). Стан дитини задовільний.

Також COVID-19 зареєстрували ще у трьох військовослужбовців — вони госпіталізовані.

Яка ситуація з коронавірусом у області?

За час пандемії в регіоні зафіксовано 407 підозр на COVID-19. З них 196 — підтверджені, 91 — спростована. 15 осіб одужали, четверо — померли.

85 пацієнтів із підтвердженим діагнозом госпіталізовано, 94 — на самоізоляції. Серед захворілих з підозрою на коронавірус лікуються вдома 23 людини, 97 знаходяться в лікарнях.

Скільки захворіло медиків?

Всього коронавірус підтвердили у 53-х медпрацівників. Випадки зараження медсестер, санітарів та лікарів є в:

  • Харківській міській клінічній лікарні №13.
  • Обласній клінічній лікарні.
  • Центрі екстреної невідкладної допомоги та медицини катастроф.
  • Харківській міській поліклініці №25.
  • Валківській центральній райлікарні (ЦРЛ).
  • Ізюмській центральній лікарні Піщанської Божої Матері.
  • Зміївській ЦРЛ.
  • Інституті патології хребта та суглобів імені проф. М. І. Ситенка.
  • Обласній психіатричній лікарні №1.
  • Вовчанській ЦРЛ.
  • Харківській міській поліклініці №21.
  • Харківській міській клінічній лікарні №16.
  • Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.
  • Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні № 25.
  • Обласному туберкульозному санаторії «Володимирський».

Що відомо про спалах коронавірусу в Харківському районі?

26 квітня стало відомо, що в селі Стрілеча в Обласній психіатричній лікарні №1 коронавірус зареєстрували у 11-х осіб. Відділення медустанови закрили на карантин. Джерелом зараження COVID-19 в селі виявилася санітарка лікарні. Жінка перебуває на самоізоляції в іншому населеному пункті.

Тестування пройде весь персонал лікарні — понад 500 осіб, а також пацієнти.

«Жодна контактна особа, у якої була виявлена хвороба COVID-19, зовні не проявляла симптоматики. Це дуже цікаво. Люди пересувалися населеним пунктом, але в них немає ознак хвороби», – заявив глава Харківської обладміністрації Олексій Кучер.

Стрілеча знаходиться на обсервації. На в’їзді в село діє контрольно-пропускний режим з вимірюванням температури. Це другий населений пункт в Харківській області на обсервації. З 20 квітня обмеження діють в селі Високопілля Валківського району, де від коронавірусної інфекції померли дві літні жінки та в понад 20-х осіб підтверджено COVID-19.

Що відбувається в країні?

В Україні 9 009 хворих на коронавірус. 864 пацієнти одужали, померли 220 людей. За добу +392 нові випадки.

 

Пригости кавою «Накипіло» —підтримай своє медіа

Читайте також

Total
0
Share