Харків’яни зможуть стати Інженерами Порозуміння 

25 вересня стартує новий навчальний рік у Школі «Інженери Порозуміння» в Києві. Мета проекту — навчити учасників знаходити мирні шляхи виходу з конфліктів.

«Цей проект запроваджує культуру діалогу і конструктивної взаємодії в Україні, використовуючи систему ненасильницького спілкування, яку розробив американський психотерапевт і науковець Маршалл Розенберг», — пояснює Інженер Порозуміння та фасилітатор діалогових процесів Андрій Синяков.

Програма передбачає повну зайнятість учасників впродовж року. Вона поділяється на два періоди: тренінговий (триватиме приблизно 4—5 місяців) та практичний (сім місяців). Під час вивчення теоретичних блоків, кожен із яких триватиме 6—8 днів, учні проживатимуть у будинку Інженерів Порозуміння. У період між тренінгами — повертатимуться додому для виконання домашніх завдань.  

Практику здобувачі програми проходитимуть у своїх громадах за підтримки менторів — тренерів Школи та дійсних Інженерів.

Під час навчання учасники опановуватимуть навички ненасильницького спілкування, переговорного процесу, фасилітації (налагодження) діалогів, медіації та інші. Також вони щомісячно отримуватимуть матеріальну компенсацію для покриття витрат.

«Фінансова допомога складає приблизно 60% від середньої місячної зарплати в Україні», — підраховує Інженерка Порозуміння, тренерка Вікторія Преображенська.

Участь у програмі — безкоштовна. Подати заявку можуть громадяни різного фаху від 25 до 60 років із семи регіонів країни: з Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Запорізької та Київської областей. 

«При наборе в школу учитываются только личные качества и опыт человека, профессиональные знания не нужны», — запевняє Інженер Порозуміння та фасилітатор діалогових процесів Олександр Чернуха.

Анкети від кандидатів прийматимуться до 10 серпня включно. 

Детальніше з умовами прийому можна ознайомитися на сайті проекту

Школа започаткована Українським центром Ненасильницького спілкування і примирення «Простір гідності» та Миротворчою організацією РАХ (Нідерланди) за підтримки Федерального Міністрства закордонних справ Німеччини.

Читайте також

Total
0
Share